Hírek
2011. Július 08. 07:33, péntek |
Kék hírek
Forrás: HírTV
Veszélyesnek tűnő fiolákat találtak a reptéren

A cirill betűs feliratok alapján veszélyesnek tűnő anyagot tartalmazó fiolákat találtak Kiskunlacházán, a volt szovjet katonai repülőtér egyik épületében.
Csütörtökön délelőtt találtak meg több gyanús fiolát a repülőtér főépületében, az egyik helyiségben. A Fővárosi Polgárvédelmi Parancsnokság Veszélyhelyzet Felderítő Szolgálata vonult elsőként a helyszínre, de a fiolákban található anyagot nem tudták azonosítani. Ezt követően riasztották a helyszínre a Magyar Honvédség Görgei Artúr Vegyivédelmi Információs Központ havária-laboratóriumát.
A fiolák orosz feliratai alapján veszélyes anyagot tartalmazhatnak, de biztosat csak a helyszíni analitikai vizsgálatok után lehet tudni. (rá)
HavariaPress
Ezek érdekelhetnek még
2025. Április 20. 09:16, vasárnap | Kék hírek
Felszámoltak egy drogkereskedő-hálózatot Veszprém vármegyében - Videó
Felszámoltak egy drogkereskedő-hálózatot Veszprém vármegyében, a rendőrök hat embert vettek őrizetbe - közölte a vármegyei rendőr-főkapitányság vasárnap a rendőrség honlapján.
2025. Április 18. 09:52, péntek | Kék hírek
Elhunyt Varga Ákos motorversenyző
Közlekedési balesetben elhunyt Varga Ákos, az első magyar motorversenyző, aki teljesítette a Dakar-ralit.
2025. Április 08. 07:52, kedd | Kék hírek
Életfogytiglanra ítélték a Katzenbach-ügy vádlottjait
Életfogytig tartó szabadságvesztésre ítélte első fokon a Fővárosi Törvényszék hétfőn a Katzenbach-ügy három vádlottját, akik a vád szerint 2009-ben meggyilkolták Katzenbach Imre egykori futballistát.