Városlista
2025. április 8, kedd - Dénes

Hírek

2018. Február 04. 18:42, vasárnap | Belföld
Forrás: police.hu

Szekrény mögé bújt a tolvaj

Szekrény mögé bújt a tolvaj

A ceglédi rendőrök a betörést követő két órán belül elfogták azt a helyi férfit, aki egy hotelból lopott különböző értékeket szombat éjjel.

A Ceglédi Rendőrkapitányságon indult eljárás lopás bűntett elkövetésének megalapozott gyanúja miatt J. Dávid ceglédi lakos ellen.

A nyomozás adatai szerint a 19 éves férfi február 3-án 1 óra körüli időben egy ceglédi hotel egyik ablakáról a szúnyoghálót leszakította, az ablakon bemászott, majd az étteremből pénztárcát és kézitáskát lopott el, a bennük lévő készpénzzel együtt.
A ceglédi rendőrök adatgyűjtést végeztek és a bűncselekmény bejelentését követő két órán belül azonosították annak feltételezett elkövetőjét, akit ceglédi lakhelyén, egy szekrény mögé bújva találtak meg és fogtak el. Az eltulajdonított készpénz egy részét a rendőrök megtalálták és lefoglalták.

A férfit előállítását követően gyanúsítottként hallgatták ki, őrizetbe vették és előterjesztést tettek előzetes letartóztatásának indítványozására.

Címkék: cegléd, lopás, tolvaj

Ezek érdekelhetnek még

2025. Április 08. 09:02, kedd | Belföld

Egyre többen élnek vissza a NAV nevével

Egyre többen élnek vissza a NAV nevével. A NAV a honlapján nemcsak a legfontosabb információkat teszi közzé, hanem azoknak az sms-eknek, e-maileknek a képét is, amelyekkel a leggyakrabban próbálkoznak a csalók.

2025. Április 08. 07:51, kedd | Belföld

Szlovákia a száj- és körömfájás betegség miatt ideiglenesen felújítja az ellenőrzéseket a magyar és osztrák határon

A haszonállatok egy részét sújtó száj- és körömfájás betegséggel összefüggésben Szlovákia keddtől ideiglenesen felújítja az ellenőrzéseket a magyar és osztrák határon

2025. Április 08. 07:50, kedd | Belföld

Nagy István: nincs újabb kitörés, folytatódik a védekezés a ragadós száj- és körömfájás betegség ellen

Nincs újabb kitörés, folytatódik a védekezés a ragadós száj- és körömfájás betegség ellen - hangsúlyozta Nagy István agrárminiszter az állategészségügyi operatív törzs ülését követő sajtótájékoztatón hétfőn Mosonmagyaróv

2025. Április 07. 07:34, hétfő | Belföld

A hét közepéig maradnak a fagyos hajnalok, majd visszatér a tavaszias idő

A hét közepéig maradnak a fagyos hajnalok az ország egy részén, majd a hét második felében erősödik a nappali felmelegedés és a hét végén ismét 20 Celsius-fok közelében várhatók a maximumok.