Hírek
2022. Július 24. 14:02, vasárnap |
Kék hírek
Forrás: infovárosok/police.hu
Összeveszett a testvérével, majd rongálni kezdett

A rendőrök befejezték az ügy vizsgálatát.
A berettyóújfalui rendőrök rongálás miatt folytatott eljárást egy komádi férfival szemben. A gyanúsított Berettyóújfalun a Hétvezér utcában egy zsalukövet dobott egy parkoló kocsi szélvédőjére május 2-án hajnalban.
A rendőrök a férfit még a helyszínen elfogták, majd előállították. Kihallgatásán beismerő vallomást tett. Tettét azzal magyarázta, hogy ideges volt, mert előtte összeveszett a testvérével, ezért vezette le a dühét egy autón – közölte a rendőrség.
A berettyóújfalui rendőrök az ügy vizsgálati szakaszában a szükséges eljárási cselekményeket elvégezték, és az iratokat átadták az ügyészségnek.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Március 12. 06:00, szerda | Kék hírek
Figyelmeztető lövéssel állítottak meg a rendőrök egy késsel fenyegetőző nőt Budapesten
Figyelmeztető lövéssel állítottak meg a rendőrök egy késsel fenyegetőző nőt hétfőn Budapesten a Keleti pályaudvarnál, a támadót elfogták és őrizetbe vették - közölte a Központi Nyomozó Főügyészség kedden az MTI-vel.
2025. Március 05. 07:47, szerda | Kék hírek
Azt is megverték Miskolcon, aki látta a verekedést
2025. Február 27. 06:00, csütörtök | Kék hírek
Az Iszlám Állam a német farsangi karneválok megtámadására szólította fel híveit
2025. Február 22. 08:20, szombat | Kék hírek
Az ügyészség 14 év fegyházat kért beismerés esetére az antifa támadások német vádlottjára
Az ügyészség 14 év fegyházbüntetés kiszabását kérte a 2023. februári, Budapesten történt antifa támadások német vádlottjára arra az esetre, ha beismeri a bűncselekmény elkövetését.