Hírek
2019. Október 22. 06:54, kedd |
Belföld
Forrás: mti
Nyolc törvényjavaslatról tárgyal a parlament

Az Országgyűlés kedden nyolc törvényjavaslat általános vitájával folytatja hétfőn kezdődött ülését.
Az ülésnap reggel 9 órakor napirend előtti felszólalásokkal indul. Ezt követően a képviselők megvitathatják a kormány azon előterjesztését, amely a Nemzeti Eszközkezelő Programban részt vevő természetes személyek otthonteremtésének biztosításával összefüggő módosításokat tartalmazza.
Ezt követően - több nemzetközi szerződés vitája mellett - terítékre kerül még a kabinet egyes eljárások egyszerűsítéséről és elektronizálásáról szóló indítványa, valamint az egyes törvények ipar- és kereskedelemszabályozási szempontból történő változtatási javaslata.
A parlament csütörtökön a tavalyi költségvetés zárszámadásának tárgyalásával folytatja munkáját.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Április 16. 07:32, szerda | Belföld
Átadták az M44-es gyorsforgalmi út M5-ös autópálya és Szentkirály közötti szakaszát
Átadták az M44-es gyorsforgalmi útnak az M5-ös autópályát és Szentkirályt összekötő több mint 30 kilométer hosszú új szakaszát, amelynek köszönhetően Kecskeméttől immár Békéscsabáig kétszer kétsávon közlekedhetnek az autósok
2025. Április 16. 07:30, szerda | Belföld
Versenyfelügyeleti eljárást indított a GVH a Spar és az Auchan ellen
2025. Április 16. 07:28, szerda | Belföld
Tízből hat általános iskolás diák szakképzési intézményt választ
Már tízből hat diák az általános iskola nyolcadik évfolyama után szakképzési intézményt választ a továbbtanulásra
2025. Április 16. 07:25, szerda | Belföld
Az amerikai pénzügyminisztérium levette Rogán Antalt a szankciós listáról
Az amerikai pénzügyminisztérium levette Rogán Antal Miniszterelnöki Kabinetirodát vezető minisztert a szankciós listáról, ami világosan bizonyítja azt, hogy más szelek fújnak Washingtonban