Hírek
2020. November 05. 10:49, csütörtök |
Belföld
Forrás: mti - illusztráció: police.hu
Kiraboltak egy ékszerüzletet Veszprémben

Több fiatal férfi kirabolt egy veszprémi ékszerüzletet szerda délután, a rendőrök nagy erőkkel keresik az elkövetőket - közölte a Veszprém Megyei Rendőr-főkapitányság szóvivője az MTI-vel.
Aradi-Pogány Virág tájékoztatása szerint a rendőrségre szerda délután érkezett bejelentés arról, hogy több fiatal férfi bement egy veszprémi ékszerboltba, majd az eladót bántalmazták, az üvegvitrineket betörték, az azokban lévő ékszereket elvitték, és elmenekültek a helyszínről.
Hozzátette: a támadásban az eladó megsérült.
A veszprémi rendőrök nagy erőkkel kezdték meg az elkövetők felkutatását - közölte a szóvivő.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Április 09. 07:37, szerda | Belföld
Szijjártó Péter: az elmúlt napokban jelentősen megnőtt az autóipar érdeklődése Magyarország iránt
Az elmúlt napokban jelentősen megnőtt az autóipar érdeklődése Magyarország iránt, minthogy hazánk a jelenlegi globális bizonytalanságok közepette is stabil környezetet nyújt az ágazat számára
2025. Április 09. 07:36, szerda | Belföld
OGY - A kábítószer elleni fellépésről tárgyal a parlament
A kábítószer elleni fellépéssel kapcsolatos törvényjavaslatról tárgyal szerdán a parlament.
2025. Április 09. 07:33, szerda | Belföld
Orbán Viktor: nem hagyjuk, hogy a vámháború letérítsen minket az adócsökkentés útjáról!
A vámháború nem akadály, megcsináljuk Európa legnagyobb adócsökkentési programját - közölte a miniszterelnök a Facebook-oldalán kedden.
2025. Április 09. 07:32, szerda | Belföld
Amerikai nagykövet: egy potenciális aranykor előtt állunk a magyar-amerikai kapcsolatokban
Egy potenciális aranykor előtt állunk az amerikai-magyar kapcsolatokban, amelynek alapját a két ország vezetői közti szoros kapcsolat adja