Hírek
2018. Január 26. 16:00, péntek |
Helyi
Forrás: Győr-Moson-Sopron Megyei Rendőr-főkapitányság
Kapuvári középiskolások között toboroztak a rendőrök

A Kapuvári Rendőrkapitányság munkatársai a középiskolás tanulókat fogadták 2018. január 25-én. A toborzók a rendőrség tiszthelyettesi állományának utánpótlása érdekében szervezték a nyílt napot.
A rendőrök elsősorban a határvadász-képzésre történő jelentkezés feltételeiről tartottak felvilágosítást. A tájékoztatás tartalmazta a jelentkezéshez szükséges személyi feltételeken túl mindazokat az információkat, amelyek a sikeres pályázat benyújtásához nélkülözhetetlenek. Az érdeklődő fiatalokkal személyesen is elbeszélgettek a rendőri hivatást érintő kérdésekről.
A toborzás és a képzésre jelentkezés folyamatos, jelentkezni, illetve a határvadász-képzésről tájékozódni a Győr-Moson-Sopron Megyei Rendőr-főkapitányság Humánigazgatási Szolgálatán, valamennyi rendőrkapitányságon és rendőrőrsön, valamint a rendőrség honlapján lehet.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Április 08. 13:00, kedd | Helyi
A múlt héten 59 eseményhez vonultak a hivatásos tűzoltó egységek a megyében
A 14. héten történt.
2025. Április 08. 09:00, kedd | Helyi
A gyorshajtás még mindig vezető baleseti ok
Egy hétig fókuszban a gyorshajtók.
2025. Április 07. 15:45, hétfő | Helyi
Undorító állapotok, vezetési káosz a száj- és körömfájás járvány kapcsán
Hegyeshalomnál bugyognak a sebtében elföldelt tetemek, Jánossomorján tiltakoznak az ellen, hogy az ottani hulladéklerakóra elhullott tetemeket helyezzenek el.