Hírek
2012. Július 05. 17:04, csütörtök |
Helyi
Forrás: Szorgos Hangya Egyesület
Hazai élvonallal érkezik az idei Veréb fesztivál

Július utolsó hétvégéjén hetedszerre nyitja meg kapuit a Csornai termálfürdő campingje, ahol az ország könnyűzenei elitjének számos képviselője teszi tiszteletét.
Többek között énekelhetjük a Vad Fruttik a Punnany Massif a Supernem vagy a Carbonfools dalait, de ugrálhatunk a Depresszió az Alvin és a Mókusok a Paddy And The Rats a Rózsaszín Pittbull a Prosectura vagy az Insane koncertjeire. Az éjszakai hangulatról pedig jól ismert lemezlovasok, Dj Palotai és Sikztah gondoskodnak majd.
A sátor mellé a fürdőruhát is érdemes elpakolni, hiszen a fesztiválozók 50%-os kedvezménnyel strandolhatnak szomszédos termálfürdő medencéiben.
A rendezvény területe közel másféleszeresére nő az idei évben, amely még több sportos,ügyességi játéknak biztosít helyszínt és megkönnyíti a sátrazási lehetőségeket is.
Elővételes jegyek kaphatóak július 20-ig vagy a készlet erejéig a következő településeken: Csorna,Győr, Kapuvár, Budapest, Veszprém, Pécs.
Képgalériánk a tavalyi fesztiválról.
Kapcsolódó galéria
Ezek érdekelhetnek még
2025. Április 09. 09:00, szerda | Helyi
Katasztrófavédelmi Ifjúsági Verseny Kapuváron
Hat általános iskolai és tizenegy középiskolai csapat versenyzett.
2025. Április 08. 13:00, kedd | Helyi
A múlt héten 59 eseményhez vonultak a hivatásos tűzoltó egységek a megyében
A 14. héten történt.
2025. Április 08. 09:00, kedd | Helyi
A gyorshajtás még mindig vezető baleseti ok
Egy hétig fókuszban a gyorshajtók.