Hírek
2017. Július 24. 17:00, hétfő |
Helyi
Forrás: belga.hu
Fesztivállapot - Készűjjé fő a hangulatra!

Verébre hangoló
1998-ban hárman a buddhista főiskoláról (A Tan Kapuja Buddhista Főiskola) egyszercsak egy tilos rádió műsorban egymásrataláltak. Mellékesen az akkori választásokról írtak gyorsan egy szöveget, amit valami zenére elmondtak az adásban. De még ez előtt, az első ilyenszintű találkozást követően azonnal, lelkesen elhatározták, hogy hárman csinálnak valamit. Bauxit és Még5lövés az Élő Legenda már korábban csináltak hasonlót, hiszen együtt nőttek fel. Tokyo-nak bejöttek, és viszont.
A bëlga név eredete teljes homály, csak úgy jött. Annyit lehet tudni, hogy két pöttyöt az e betűre Titusz javasolta.
Azóta számtalan sikeres album, koncert, fesztivál fellépés van a srácok mögött, töretlen a magyar nemzeti hip hop népszerűsége. Először jönnek Csornára, péntek este láthatjátok őket.
Korábbi Verébre hangoló cikkeink:
Ezek érdekelhetnek még
2025. Április 07. 15:45, hétfő | Helyi
Undorító állapotok, vezetési káosz a száj- és körömfájás járvány kapcsán
Hegyeshalomnál bugyognak a sebtében elföldelt tetemek, Jánossomorján tiltakoznak az ellen, hogy az ottani hulladéklerakóra elhullott tetemeket helyezzenek el.
2025. Április 07. 13:00, hétfő | Helyi
Húsvétkor újraindul a Nagycenki Széchenyi Múzeumvasút!
A múzeumvasút éves programja.
2025. Április 07. 09:00, hétfő | Helyi
Véradás a Rábaközben
Egyetlen véradással három beteg emberen segíthet.
2025. Április 06. 19:00, vasárnap | Helyi
Nevezd a kedvenc fádat az Év fája versenybe!
2025-ben több ponton változik a verseny lebonyolítása.