Hírek
2019. Január 26. 12:05, szombat |
Belföld
Forrás: mti
Elmerült és meghalt egy ember egy horgásztóban Szigetszentmiklósnál

Elmerült egy ember egy horgásztóban Szigetszentmiklós határában péntek este, a tűzoltók és társszolgálatok kihozták, de már nem tudták megmenteni, a helyszínen meghalt
- közölte a Pest Megyei Katasztrófavédelmi Igazgatóság szóvivője az MTI-vel. Csámpai Attila elmondta: arról kaptak bejelentést, hogy elmerült, a jég alá került egy ember. A tűzoltók mellett a Fővárosi Katasztrófavédelmi Igazgatóság búvárszolgálata és a Pest Megyei Kutató-Mentő Szolgálat búvárjai próbálták megtalálni az eltűnt embert.
Rövid keresés megtalálták és kihozták az idős férfit, de a mentők csak a halál beálltát tudták megállapítani.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Április 07. 07:34, hétfő | Belföld
A hét közepéig maradnak a fagyos hajnalok, majd visszatér a tavaszias idő
A hét közepéig maradnak a fagyos hajnalok az ország egy részén, majd a hét második felében erősödik a nappali felmelegedés és a hét végén ismét 20 Celsius-fok közelében várhatók a maximumok.
2025. Április 07. 07:29, hétfő | Belföld
Időközi: Nagy arányú ellenzéki győzelem Mosonmagyaróváron
A szavazatok 78 százalékát szerezte meg a tavaly megválasztott polgármester által támogatott jelölt.
2025. Április 07. 07:00, hétfő | Belföld
Két tiszai településen a Fidesz jelöltje diadalmaskodott
Tiszakécskén és Tiszafüreden is a nagyobbik kormánypárt jelöltje nyerte az időközi önkormányzati választást. Mindkét településen egy haláleset miatt kellett kiírni a szavazást.
2025. Április 06. 08:15, vasárnap | Belföld
ORFK: a magyar-osztrák határon szombattól egyes határátkelőhelyeken szünetel a határforgalom
Szombat 0 órától szünetel a határforgalom egyes határátkelőhelyeken a magyar-osztrák határon, a működő határátkelőhelyeken hosszabb várakozási időre lehet számítani