Hírek
2011. Augusztus 08. 07:27, hétfő |
Belföld
Forrás: HírTV
Az akciófilmek „szereplői” sem hiányozhattak Komáromból

Tizedik alkalommal rendezték meg idén a Nemzetközi Amerikai Autófesztivált a komáromi Monostori Erődben. A jubileumi rendezvényen több mint ezer, eredeti állapotában felújított jármű fogadta a látogatókat.
Fülsüketítő gumicsikorgással piruettezett egy 1975-ös gyártású Chevrolet Camaro az aszfaltcsíkon. Vezetője gyakorlottan táncoltatta a 36 éves járművet. A szépen karbantartott autónak nem csak a műszaki állapota volt kifogástalan, de a külseje is. A gumiégetéses versenyt az nyerte, aki gyorsabban tudott kereket durrantani.
12 országból érkeztek résztvevők a jubileumi találkozóra. Az idei bemutató sem lett volna igazi az akciófilmekből jól ismert amerikai rendőrautók nélkül. A háromnapos eseményen nem csak az amerikai autók, de a motorok is felsorakozhattak. A komáromi találkozóra idén 20 ezren látogattak el. (pr)
hírTV
Ezek érdekelhetnek még
2025. Április 12. 07:42, szombat | Belföld
Orbán Viktor miniszterelnök Recep Tayyip Erdogan török elnökkel folytatott kétoldalú tárgyalást a törökországi Antalyában
Orbán Viktor magyar miniszterelnök pénteken Recep Tayyip Erdogan török elnökkel folytatott kétoldalú tárgyalást a törökországi Antalyában - tájékoztatta az MTI-t a Miniszterelnöki Kommunikációs Főosztály.
2025. Április 11. 07:50, péntek | Belföld
Orbán Viktor: akik a magyarok ellen dolgoznak Brüsszelben, tűnjenek a magyar közéletből!
Akik a magyarok ellen dolgoznak Brüsszelben, tűnjenek a magyar közéletből! - írta Orbán Viktor miniszterelnök csütörtökön, Facebook-oldalán.
2025. Április 11. 07:49, péntek | Belföld
Gulyás Gergely: jövő héten kezdik postázni a szavazólapokat Ukrajna EU-csatlakozásáról
Jövő héten kezdik postázni az Ukrajna uniós csatlakozásáról szóló véleménynyilvánító szavazás szavazólapjait - közölte a Miniszterelnökséget vezető miniszter csütörtökön Budapesten, a Kormányinfón.
2025. Április 11. 07:48, péntek | Belföld
Szijjártó Péter: magyar vállalat építi az Egyiptomot Európával összekötő optikai kábelt
A 4iG magyar telekommunikációs vállalat mintegy 2800 kilométernyi optikai kábellel köti össze Európát és Egyiptomot a tenger alatt, így biztosítva nagysebességű internetkapcsolatot